Beyond Labels w Gdańsku już w maju!

Kolejna edycja 1. w Polsce Inkluzywnych Targów Pracy już niebawem! Spotykamy się w 100czni, 28 – 29.05, trzy dni po gdańskim marszu równości. Liczymy na Waszą obecność na miejscu i przy odbiornikach – studio Beyond Labels będzie nadawać on-line na cały świat.

W ramach drugiej edycji Beyond Labels przewidujemy całą masę wydarzeń – od strefy chilloutu z drag queens, w której spotkamy się po marszu, po dwudniowy program Targów pełen świetnych wydarzeń i fantastycznych goszczących osób.

Beyond Labels w Gdańsku to strefa targowa, a także panele dyskusyjne, wykłady i warsztaty opracowane na podstawie potrzeb, które zbadałyśmy razem w ankiecie, która pozwoliła nam zaprojektować queerowe wydarzenie na miarę kolektywnych potrzeb polskiej społeczności LGBTQIAP+.

Platforma dla naszych potrzeb i postulatów

Nie będziemy skupiać się wyłącznie na sytuacji osób LGBTQIAP+ na rynku pracy – ten temat będzie klamrą dla naszych postulatów i poszukiwań. Przy okazji poruszymy tematy dotyczące neuroróżnorodności, samotroski, przeciwdziałania wypaleniu, procesu tranzycji, kultury, sztuki i budowania bezpiecznych przestrzeni i społeczności.

Już niebawem ogłosimy pełen program i osoby goszczące – bądźcie z nami na bieżąco i śledźcie kalendarium wydarzeń na stronie wydarzenia.


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *